Aktualności Aktualności

Powrót

Regionalne zawody o puchar Dyrektora RDLP w Warszawie w piłce siatkowej

Regionalne zawody o puchar Dyrektora RDLP w Warszawie w piłce siatkowej

Pierwsze miejsce !!!

9 września  2017 r. na terenie Nadleśnictwa Łochów odbyły się Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie.

Rozgrywki odbywały się w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie. Do rywalizacji stanęły Nadleśnictwa: Celestynów, Drewnica, Jabłonna, Łochów, Łuków, Pułtusk, Wyszków oraz reprezentacja Biura RDLP.

Celem mistrzostw była promocja zdrowego stylu życia oraz nawiązanie kontaktów sportowych i koleżeńskich między pracownikami nadleśnictw. Organizatorem turnieju było Nadleśnictwo Łochów. 

Nasza Drużyna wystąpiła w składzie:

Marika Prus

Gerard Hoja

Marek Sapiejewski

Artur Kuczera

Arkadiusz Turowski

Paweł Wysocki

Kamil Banach

Paweł Tomaszewski

 

Po zaciętych meczach w fazie grupowej i półfinałach, w Wielkim Finale Drużyna Nadleśnictwa Jabłonna pokonała 2:0 Nadleśnictwo Celestynów. Warto nadmienić, że nasza Reprezentacja  nie straciła w tym turnieju żadnego seta, wygrywając wszystkie mecze 2:0. Tym samym obroniliśmy tytuł mistrzowski, który posiadamy nieprzerwanie
od 2014 roku.

W meczu o trzecie miejsce Nadleśnictwo Wyszków pokonało Nadleśnictwo Drewnica 2:0.

Podczas turnieju przyznano również puchar dla najlepszego zawodnika, który  otrzymał pracownik Naszego Nadleśnictwa Paweł Tomaszewski.

GRATULUJEMY !