Aktualności Aktualności

Powrót

Piknik "Bezpieczny powrót do szkoły"

Piknik "Bezpieczny powrót do szkoły"

Właśnie rozpoczął się kolejny rok szkolny. By powrót do nauki był nie tylko przyjemny, ale i bezpieczny warszawscy leśnicy wspólnie ze stołecznymi służbami mundurowymi zapraszają na Piknik „Bezpieczny powrót do szkoły”.

Uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych zapraszamy już w najbliższą sobotę 9 września od godziny 10:00 na tereny zielone wokół Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Bemowo.

Wśród atrakcji m.in. nauka rozpoznawania drzew i krzewów, degustacja darów lasu, pokazy sokolnicze, spotkanie z bartnikiem, spotkania z leśnikami, mobilny komisariat, bezpieczne grzybobranie, bezpieczeństwo na granicy, patrol konny, nauka pierwszej pomocy, miasteczko ruchu drogowego, budowa domków dla owadów, pojazdy służb mundurowych i wiele innych. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Partnerami Pikniku są: Komenda Stołeczna Policji, Państwowa Straż Pożarna, stołeczna Straż Miejska, Inspekcja Transportu Drogowego, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Izba Administracji Skarbowej, Fundacja BOŚ, BOŚ Bank, Miejskie Zakłady Autobusowe, Urząd Dzielnicy Bemowo oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Bemowo.

Lasy Państwowe. Zapraszamy.